Veliefendi Mahallesi, Yeşilyol D Sokak No:52/54 A Zeytinburnu/İSTANBUL

Bağcılar Promosyon Çanta

Bağcılar Promosyon Çanta

Bağcılar Promosyon Çanta

Bağcılar promosyon çanta sektörünün vazgeçilmez firması Promosyon Çanta Sepeti çanta sektöründe yıllardan beri adından söz ettirmektedir. İstanbul Bağcılar bölgesinde gerek yaptığı promosyon çantalar, gerekse verdiği kaliteli hizmet sayesinde, çanta imalatının aranan ismi olmuştur. Özellikle de reklam sektörünün gülen yüzü olan Bağcılar firmamız, çalıştığı kurumların siparişlerine anında karşılık vererek en kısa zamanda teslimatını gerçekleştirmektedir. 

Bağcılar Promosyon Çanta Sepeti, her türlü promosyon çanta ürünlerinin imalatını yapmaktadır. Kullanmış olduğumuz malzemelerin kalitesi ve kullanmışlığı herkes tarafından olumlu karşılanmaktadır. Promosyon çanta, reklam amaçlı olmasının yanı sıra aynı zamanda da günlük hayatta kullanılan çantalardan oluşmaktadır. Uzun süreli ve etkileyici bir reklamın yolu promosyon çanta imalatından geçmektedir. Bilgi al

İstanbul Zeytinburnu çanta imalatçıları bölgesinde bulunan firmamız son zamanlarda Türkiye geneline yayılan kararı almış bulunmaktadır. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına promosyon çanta ürünü yetiştiren firmamız, ülkeler arası sipariş üzerine çanta göndermektedir. Bağcılar Promosyon Çanta Sepeti şubemiz 2000’li yıllardan bu yana profesyonel şekilde promosyon çanta imalatı yapmakta olan bir şirkettir.

Promosyon çanta firmaları arasında yıllardan beri Türkiye genelinde çanta sektörüne yön veren bir firma olan Promosyon Çanta Sepeti bu üstün başarısını sürdürmeye kararlıdır. İstanbul promosyon çanta firmaları başta olmak üzere 81 ilimizde en çok tercih edilen promosyon çanta üreticisi olarak yerini almaktadır. Kullandığı 1.sınıf malzeme ile her çeşit promosyon çanta üretmektedir.

Kaliteli ve kullanışlı çantalar Bütün sektörlerde rağbet görmektedir. Çanta firmaları her yıl çanta çeşitlerinde bir yeniliğe gitmektedir. Bu yenilik sayesinde yeni çanta modelleri ortaya çıkmaktadır. Promosyon çanta modelleri her sektörün isteğine göre çeşitli şekil ve ebatlarda yapılmaktadır. En çok kulanım alanlarına göre uygun fiyatlarda ve kalitede çanta imalatı yapılmaktadır.

Sektöre girdiği sene sadece imalat kısmı olan firmamızda daha sonradan kesimhane pazarlama ekibi kalite kontrol ekibi vs. ekleyerek siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak için sürekli yenilikler eklemiştir ve son hali olarak ‘Promosyon Çanta Sepeti’ olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Bu uzun zaman dilimi içerisinde müşteri şikayetlerini sıfıra indirerek kendi profesyonel kadromuzu kurarak sizlere 1. sınıf hizmet vermekteyiz. Detaylar

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
WhatsApp Sipariş Hattı