Veliefendi Mahallesi, Yeşilyol D Sokak No:52/54 A Zeytinburnu/İSTANBUL

Zeytinburnu Çanta İmalatçıları

Zeytinburnu Çanta İmalatçıları

Zeytinburnu Çanta İmalatçıları

Zeytinburnu çanta imalatçıları İstanbul Zeytinburnu bölgemizde yoğunlaşmış durumdadır. Buradan Türkiye’nin dört bir yanına promosyon çanta göndermektedir. Promosyon çanta sektörünün vazgeçilmez firması Promosyon Çanta Sepeti çanta sektöründe yıllardan beri adından söz ettirmektedir.

Gerek yaptığı promosyon çantalar, gerekse verdiği kaliteli hizmet sayesinde, çanta imalatının aranan ismi olmuştur. Özellikle de reklam sektörünün gülen yüzü olan firmamız, çalıştığı kurumların siparişlerine anında karşılık vererek en kısa zamanda teslimatını gerçekleştirmektedir. Detaylar için tıklayınız

Promosyon Çanta Sepeti, her türlü promosyon çanta ürünlerinin imalatını yapmaktadır. Kullanmış olduğumuz malzemelerin kalitesi ve kullanımlığı herkes tarafından olumlu karşılanmaktadır. Zeytinburnu promosyon çanta, reklam amaçlı olmasının yanı sıra aynı zamanda da günlük hayatta kullanılan çantalardan oluşmaktadır. Uzun süreli ve etkileyici bir reklamın yolu promosyon çanta imalatından geçmektedir. 

İstanbul Zeytinburnu çanta imalatçıları bölgesinde bulunan firmamız son zamanlarda Türkiye geneline yayılan kararı almış bulunmaktadır. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına promosyon çanta ürünü yetiştiren firmamız, ülkeler arası sipariş üzerine çanta göndermektedir.

Promosyon Çanta Sepeti 2000’li yıllardan bu yana profesyonel şekilde promosyon çanta imalatı yapmakta olan bir şirkettir. Sektöre girdiği sene sadece imalat kısmı olan firmamızda daha sonradan kesimhane pazarlama ekibi kalite kontrol ekibi vs. ekleyerek siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak için sürekli yenilikler eklemiştir ve son hali olarak ‘Promosyon Çanta Sepeti’ olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Bu uzun zaman dilimi içerisinde müşteri şikayetlerini sıfıra indirerek kendi profesyonel kadromuzu kurarak sizlere 1. sınıf hizmet vermekteyiz.

Zeytinburnu Promosyon Çanta Firmamızda su geçirmez imperteks, suni deri, kanvas, pvc, nonwoven, polyester gibi birçok çeşit kumaş ile serigrafi, nakış, transfer baskı gibi seçeneklerle kişiye özel çanta imalatı yapmaktayız. Asıl amacımız müşteri memnuniyeti olup ardından ekonomiklik ve güler yüzlülük gelmektedir. Promosyon çanta imalatı sektöründe yılların verdiği bilgi birikimi sayesinde İstanbul promosyon çanta müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak adına düzenli olarak AR-GE çalınmalarımızı yaptırmaktayız.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
WhatsApp Sipariş Hattı