Veliefendi Mahallesi, Yeşilyol D Sokak No:52/54 A Zeytinburnu/İSTANBUL
0 553 853 24 33

Okul Çantası

Promosyon Okul Çantası

Promosyon okul çantaları, minik yavrularımızın okullarında üstün başarılarına katkı sağlasın diye, en kaliteli ve sağlıklı malzemeler kullanarak yapılan çantalardır. Malzeme kalitesi ve üzerinde bulunan baskıların sağlıklı olması açısından son derece titizlikle imal edilmektedir. Promosyon okul çantası, gözlerinde defterlik, kalemlik, kitaplar için ayrı bölme ve beslenme çantasını da kapsayacak şekilde tasarlanmaktadır. İstanbul promosyon çanta üreticileri olarak öğrencilerimizin başarı sıralamasında yükselmelerin katkı sağlamak için okul geliş-gidişlerinde kendilerine kaliteli çantalarımız eşlik etmektedir.

Okul Çanta Çeşitleri

Okul çanta çeşitleri konusunda okul promosyon ürünleri açısından geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız hem promosyon okul çantası hem de diğer okul promosyon gereçleri üzerinde ağırlık vermektedir. Çanta imalatının yanı sıra kalemlik, tablet kılıfları ve daha birçok üründe çeşitlilik sunmaktadır. Promosyon ürünler kategorisinde yıllardan beri hizmet veriyoruz. İstanbul promosyon çanta imalatında da ilk saralarda yer alıyoruz.  Okul promosyon çanta gereçleri aslında okulla ilgili aklınıza ne geliyorsa hepsini içeriyordur. Özellikle de okul promosyon çanta daha çok rağbet gören malzemelerdendir.

Promosyon Okul Çantası Özellikleri

Promosyon çanta işlerinde okul promosyon gereçlerinin yeri çok büyüktür. Hem öğrencilerin gerçekten işini gören,  hem de temsil ettiği firmanın çok güzel reklamını yapan bir yapıya sahiptir. Okul promosyon malzemeleri her öğrencinin işine yarayacak şekilde tasarlanmaktadır. Bu açıdan ele aldığımızda okul promosyon gerçekten reklam ağında büyük yer edinmektedir. Ama şunu unutmalıyım ki sürekli ve kullanışlı olarak tasarlanan promosyon çanta ürünleri düzenlenen fuar sonrası veya çıkışında kullanılmadan çöpe atılıyorsa, yapılan çalışmalar harcanan paralar boşa gitmiş demektir.

Okul Çantası Fiyatları

Okul çantası fiyatları kullanılan malzeme ve  istenilen ebatlara göre değişiklik göstermektedir. Çanta fiyatları konusunda iletişim sayfamızda verdiğimiz telefon numaralarımızdan bizimle irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz. İstanbul promosyon çanta üreticileri, çanta fiyatları konusunda gereken bilgiyi vererek, her bütçeye göre ekonomik okul çantaları imal etmektedirler.

BİZE ULAŞABİLECEĞİNİZ KELİMELER :
Promosyon ÇantaPromrosyon çanta firmalarıFason çanta imalatçılarıÇanta imalatçıları ZeytinburnuÇanta imalatçıları İstanbulGedikpaşa ÇANTA imalatçılarıPromosyon Çanta fiyatlarıPromosyon Çanta fiyatlarıÇanta imalatıPromosyon çanta İSTANBULPromosyon Sırt ÇantasıPromosyon ham bez çantapromoyon evrak çantasıpromosyon laptop çantasıpromosyon bilgisayar çantasıpromosyon kongre çantasıpromosyoyon konferans çantasıpromosyon postacı çantasıpromosyon seyahat çantasıPROMOSYON ÇANTAPROMOSYON çantaPromosyon çanta diken firmalarpromosyon çanta imalatıbayan çantasıerkek çantasıİstanbul çanta firmalarıİstanbul promosyon çantaen ucuz promosyon çantaen kaliteli promosyon çanta

WhatsApp Sipariş Hattı