Veliefendi Mahallesi, Yeşilyol D Sokak No:52/54 A Zeytinburnu/İSTANBUL
0 553 853 24 33

Postacı Çantaları

Promosyon Postacı çantaları

Promosyon postacı çantaları yapılışları dikkate alınarak kaliteli ve sağlam kumaşlardan üretilmelidir. Nedeni ise, postacı çantaları her mevsim koşullarına dayanıklılık göstermeli ve içindeki evraklar nedeniyle koruyucu olmalıdır. Bu özelliklerin bulunmadığı çantalar çabucak deforme olur ve kullanılamaz hale gelir.

Postacı Çantası İmalatı

Postacı çantası imalatında dikkat edilmesi gereken belirli başlı kurallar vardır. Postacı çantaları diğer çanta grupları ile karıştırılmamalıdır. İstanbul postacı çantası imalatı yapan firmalar bunun bilincinde ve çantaları imal ederken buna dikkat ederler. Firmamızda su geçirmez imperteks, suni deri, kanvas, pvc, nonwoven, polyester gibi birçok çeşit kumaş ile serigrafi, nakış, transfer baskı gibi seçeneklerle kişiye özel çanta imalatı yapmaktayız.

Postacı Çanta Çeşitleri

Postacı çanta çeşitleri eskiden tek tip çantalardan oluşmaktaydı. Ancak son zamanlarda modern çağa ayak uydurmak için postacı çantalarında da değişikliği gidilmiştir. Postacı evrakları dağıtıma çıktığında içerisinde sadece dağıtacağı evrakların yanı sıra kullanmış olduğu cep telefonu, tablet ve navigasyon gibi aletleri de bulundurmak zorundadır. Bu yüzden şimdiki postacı çantası çok amaçlı olarak kullanılmaktadır.

BİZE ULAŞABİLECEĞİNİZ KELİMELER :
Promosyon ÇantaPromrosyon çanta firmalarıFason çanta imalatçılarıÇanta imalatçıları ZeytinburnuÇanta imalatçıları İstanbulGedikpaşa ÇANTA imalatçılarıPromosyon Çanta fiyatlarıPromosyon Çanta fiyatlarıÇanta imalatıPromosyon çanta İSTANBULPromosyon Sırt ÇantasıPromosyon ham bez çantapromoyon evrak çantasıpromosyon laptop çantasıpromosyon bilgisayar çantasıpromosyon kongre çantasıpromosyoyon konferans çantasıpromosyon postacı çantasıpromosyon seyahat çantasıPROMOSYON ÇANTAPROMOSYON çantaPromosyon çanta diken firmalarpromosyon çanta imalatıbayan çantasıerkek çantasıİstanbul çanta firmalarıİstanbul promosyon çantaen ucuz promosyon çantaen kaliteli promosyon çanta

WhatsApp Sipariş Hattı